Sezona 2012/2013 skončila....

13.03.2013 11:49

Včerejším zápasem jsme ukončili naši druhou sezonu v KHL. Posledním soupeřem ve skupině o umístění bylo AHK Kroměříž.

Zápas začal v klídečku...vypadalo to, že obě strany si chtějí v posledním zápase s chutí zahrát hokej. V první třetině jsme se dostali do vedení 4:0, následně pak ve druhé třetině až na 7:1. Soupeř se dostal na dostřel jen zřídka a narážel na Shreka. Ve třetí třetině se začalo na ledě trošku jiskřit. Naštěstí rozhodčí měli vše pod kontrolou. Na nic nečekali a rozdali pár trestů.  Konečný výsledek byl 9:2 z našeho pohledu.

1. hvězdou zápasu byl zvolen náš Renďa Polášek. Zapomněl si doma štulpny a přilbu. Bude ho to stát 200,- Kč. A to je ještě mírná pokuta za to jak vypadal. Bohužel jsem ho nevyfotil, ale to si určitě dokážete představit. Zelený dres, modrá přilba a fialové štulpny. No úplně jak z reklamy na T-mobile !

Trošku jsme si včera ještě zanadávali. Vzpomněli jsme na dobře rozehrané zápasy, které jsme následně ztratili, a tím pádem jsme přišli o playoff.

Každopádně bych chtěl všem poděkovat a věřím, že v další sezoně už nás plaoff nemine !