HK Plačkov - HC Holešov Gators 11:3

19.12.2012 10:03

Zápas se pro Plačkov neodvíjel vůbec optimálně, sice na konci 1.třetny se prosadil Kubiš a následně Pšurný, ovšem Gators ve 22.minutě vedli 3:2. Plačkov dokázal aspoň srovnat těsně před přestávkou a do 3. třetiny šly oba týmy svorně 3:3. Bohužel Gators 3.třetiny vůbec nezvládá a už letos poněkolikáté úplně odešli buď fyzicky nebo psychicky, což ví jen sami hráči. Po vedoucí brance Lubomíra Kubiše najednou Gators zcela otevřeli zbytečně hru a dostali obrovský nášup branek během 10 minut rovných sedm, což pokazilo dojem z jinak dvě třetiny vyrovnaného zápasu. Zápas se hraje na 45minut a Gators potřebují zvládat závěry zápasů, protože pak i oni budou stejně jak Žopy okrádat zatím lepší týmy o body.