V ringu s AHK Kroměříž

12.02.2014 21:52

Po blamáži proti Plačkovu jsem ztratil poslední elán něco zařizovat a domlouvat a psát.... Ale proběhlo pár telefonátů uvnitř teamu a ukázalo se, že se s tím dá ještě něco dělat. Pravidelně nás jezdí 8 až 10. Samozřejmě se stane, že někdo z jádra teamu onemocní, nebo nemůže. Pro tyto případy mám na soupisce 20 lidí. Holt bude třeba sehnat nové tváře a nahradit ty, kteří hrají, jen když se jim to hodí. Takový přístup je k ničemu. Děláme to pro zábavu a jezdit na zápasy v 7 lidech už taková zábava není.

Na úterní zápas se nás sešlo 9. Deset hráčů by byl ideál, ale já už jsem se zařekl, že už se doprošovat nebudu. Všichni ví, kdy se hraje a to dost dlouho dopředu.

V zápase už o nic nešlo. Místa v playoff jsou už rozdělena a tak jsme si říkali, že si v klidu zahrajeme. Ale soupeř s námi tuto myšlenku nesdílel. Od prvního buly se na ledě hodně jiskřilo. Nepřesné výroky sudích zápasu moc nepřidaly. Nálada spíše houstla. Každopádně jsme měli hru pod kontrolou. Bohužel jsme v první třetině nevyužili ani jednu z mnoha šancí. Naopak jsme z ojedinělé akce soupeře inkasovali. Bylo to chvilku před koncem třetiny a vyrovnat se nám už nepodařilo. Následovala úprava ledu, takže 15 minut přestávka. Určitě přišla vhod pač bylo třeba zklidnit horké hlavy. Měli jsme více ze hry, ale bylo složité se prosadit proti soupeři, který hrál opravdu....jak to jenom říct.....HOUŽEVNATĚ. Zasvěcení ví jak to myslím. :)

Věřili jsme, že ve druhé třetině už nám tam něco spadne. A podařilo se. Trefil se z dorážky Kuba, pak po samostatné akci Machin. Rozhodující gol přidal Honza Pravda, když tečoval střelu Jantyho. Do třetí třetiny se tedy šlo s výsledkem 3:1 z našeho pohledu. Obraz hry se nijak nezměnil. Měli jsme několik šancí, ale opět zůstaly všechny nevyužity. Soupeř korigoval na 2:3 po samostatné akci Macka. Do konce zbývalo něco přes 2 minuty. Situaci malinko zdramatizoval Feďa, když se nechal zbytečně vyloučit za podražení. Ale soupeř se k ničemu nedostal a my jsme uhájili hubené vítězství 3:2. Myslím, že jsme byli rádi, že je konec a že jsme všichni v pořádku. Více to radši nebudu kometovat.

Novo